Pánev FIRST 20 cm s keramickým povrchem
- -26,86%
- AKCE!
Pánev MONOLIT 24 cm s keramickým povrchem
Wyślemy jeszcze dzisiaj
Gerlach Pánev MONOLIT 24 cm s keramickým povrchem
Pánev Monolit se vyznačuje svým nadčasovým designem a péčí o detaily. Hodí se do každého interiéru a její výhody ocení zejména ti nejnáročnější milovníci vaření.


Klasická pánev Monolit – ideální pro náročné uživatele
Nádoba byla vyrobena z vysoce kvalitního litinového hliníku , je odolná vůči deformacím a poškrábání. Pánev má švýcarský keramický povrch Ilag Xera Dur 2® keramický nepřilnavý povrch , zesílenou vrstvami z Xerogelu, takže nepraská .
Tloušťka dna, skládající se z 4 vrstvy garantuje rovnoměrné rozložení tepla uvnitř nádoby, což zkracuje čas smažení a umožňuje spotřebovat méně energie. Pánvička má vestavěný hliníkový disk v technologii Plná indukce . Vhodné pro všechny typy sporáků: indukční, plynový, elektrický a keramický.
Nejvyšší kvalita pánví
Pohodlná rukojeť s povrchovou úpravou typu Soft Touch perfektně padne do ruky a nezahřívá se, což usnadňuje smažení při vysokých teplotách.
Z péče o zdraví uživatelů a životní prostředí, pánev neobsahuje nebezpečné látky a je zcela bezpečná.

| Produktová řada | Monolit |
|---|---|
| Průměr | Ø24cm |
| Materiál | Odlévané hliníkové |
| Záruka | 2 roky |
| Nátěr | Keramická (Ilag Xera Dur 2 ® Ceramic Non Stick) |
| Počet prvků | 1 |
| Barva | Černá |
| Typ kuchyně | Indukční / Elektrický / Plynový |
| Možnost použití v troubě | Ne |
| Možnost mytí v myčce | Ne |
| Rukojeť | Soft Touch |
| Hmotnost | 1 kg |
| Výška mísy | 5,5 cm |
| Celková délka | 43,7 cm |
| Průměr feromagnetického disku | 15 cm |
| Výška rukojeti | 75 mm |
Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, si také zakoupili:

































