Hloubková pánev MONOLIT 24 cm s keramickým povrchem
Sázecí lopatka
Wyślemy w sobotę
Saperka
Velkou výhodou lopatky je její univerzálnost a malé rozměry. Tento nástroj se může hodit v létě při kempování - s jeho pomocí snadno provedeme rychlé odvodnění terénu. V zimě je pak dobré mít ji po ruce v autě, když auto uvázne ve sněhu.


Podrobný popis:
Nástroj z vysoké kvality borové oceli odolné vůči odření a deformacím.
Kalená hlava saperky zvyšují tvrdost povrchu, odolnost proti opotřebení a pevnost při zachování jeho plasticity.
Ergonomický rukojeť a držadlo garantují správné, stabilní postavení během práce, minimalizující napětí svalů.
Oválný tvar trnu zvyšuje odolnost celého nástroje.
Prostor mezi rukojetí v dolní části posiluje jeho odolnost.
- Délka: 850 mm
- Šířka: 170 mm
- Hmotnost: 1,25 kg
| Produktová řada | Assist |
|---|---|
| Materiál | Ocel / Syntetický materiál |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | Černý / Bordó |
| Hmotnost | 1,5 kg |
| Celková délka | 86 cm |
| Země výroby | Polsko |
| Šířka (nejvyšší hodnota) | 16,5 cm |
| Délka hlavy | 24,5 cm |
| Průměr rukojeti | Ø3,2cm |
| Materiál čepele | Borová ocel B27 |
| Twardość głowicy | 40 HRC |
Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, si také zakoupili:























