Sada 3x pánví GRANITEX GREY 20/24/28 cm
Rychlé doručení
100 dní na vrácení zboží
Bezpečná platba
Příslušenství Basic pro péči o rostliny — úzká lopatka
Je důležité pečovat o rostliny, protože to má významný vliv na jejich růst, kondici a vzhled. S příslušenstvím Gerlach pro péči o rostliny nebudou zahradní práce, jako je stříhání, hnojení nebo obracení, žádným větším problémem. V naší nabídce malých zahradnických nástrojů najdete vysoce kvalitní lopatky, vidlici a kultivátory.


Příslušenství Basic značky Gerlach se vyznačuje multifunkčností a vysokou ergonomií.
Byly zesíleny skleněnými vlákny , aby zajistily vysokou odolnost, a zároveň lehkost nástroje. Navíc jsou snadné na údržbu.
Úzká lopatka je určena k přesazování květin, zeleniny a menších keřů.
Zahradní nářadí Gerlach má 2 roky záruku.
| Produktová řada | Assist |
|---|---|
| Materiál | Syntetický materiál vyztužený skleněným vláknem |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | Černý / Bordó |
| Hmotnost | 0,1 kg |
| Celková délka | 31 cm |
| Šířka (nejvyšší hodnota) | 5,8 cm |
| Délka hlavy | 16 cm |
| Průměr rukojeti | Ø2,7cm |
Vaše hodnocení nelze odeslat
Nahlásit komentář
Zpráva odeslána
Váš podnět nelze odeslat
Napište svůj názor
Zkontrolovat před odesláním
Vaši recenzi nelze odeslat
Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, si také zakoupili:
Gerlach sada 3 nožů Smart Color
Hrnec NATUR 24 cm + Konvice NATUR
Vidlici na koláče 6 ks. lesk MODERN
Sada příborů 24 ks FLAMES lesklý + vidličky na dorty 6 ks.



















