Sada příborů 48 ks lesk MODERN
- Vyprodáno
Pánev SOLID LITE s keramickým povrchem 28 cm
Gerlach Pánev SOLID LITE 28cm Indukce
Ocelové pánve Solid zajistí bezstresovou práci v kuchyni bez rizika připálení oblíbených pokrmů. Byly vyrobeny tak, aby zaručily bezpečnost pro zdraví během intenzivního smažení.
Díky malé dávce tuku, která je potřebná k přípravě jídel na pánvi Solid, je vaření zdravých a nízkokalorických pokrmů snadné a příjemné.


Pánev Solid je bezproblémové smažení pokrmů
Pánve z řady Solid mají dvouvrstvý nepřilnavý povlak , Ilag Xera Dur 2 ® Keramické nepřilnavé . Má dvě vrstvy: vrchní vrstvu Xerogelu s metalickým efektem a základní vrstvu zesílenou keramikou s Xerogelem, která zabraňuje praskání.
Nádobí je odolné vůči velmi vysokým teplotám, oděru, poškrábání a deformacím. Bylo vyrobeno z osvědčených materiálů, které jsou bezpečné pro zdraví. Kromě toho je mimořádně hladký a těsný keramický povlak ILAG snadno udržovatelný.
Dno Full Induction
Silné, ocelové dno zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla, což ovlivňuje efektivitu vaření a umožňuje kratší a energeticky úsporné smažení. Díky vestavěnému plnému hliníkovému disku na indukci (technologie Full Induction) , pánev Solid dokonale využívá potenciál indukčních sporáků, což zajišťuje rychlejší přípravu pokrmů. Kromě toho je výrobek také vhodný pro použití na jiných typech sporáků: plynovém, elektrickém a keramickém, stejně jako v troubě.
Pohodlná a ergonomická rukojeť neohřívá se a zaručuje pohodlí při používání při smažení ve vysokých teplotách.

| Produktová řada | Solid |
|---|---|
| Průměr | Ø28cm |
| Materiál | Nerezová ocel 18/10 |
| Záruka | 2 roky |
| Nátěr | Keramická (Ilag Xera Dur 2 ® Ceramic Non Stick) |
| Počet prvků | 1 |
| Barva | Ocelový / Černá |
| Typ kuchyně | Indukční / Elektrický / Plynový |
| Možnost použití v troubě | Ano |
| Možnost mytí v myčce | Ne |
| Rukojeť | Ocel |
| Hmotnost | 1,1 kg |
| Výška mísy | 6 cm |
| Průměr feromagnetického disku | 20,5 cm |
| Maximální provozní teplota v troubě | 180°C |
| Počet vrstev dna | 5 |
| Výška rukojeti | 70 mm |
Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, si také zakoupili:

































