- -24,76%
- AKCE!
INITIAL 2-balení sada pánví 24/28 cm
Wyślemy jeszcze dzisiaj
INITIAL 2-balení sada pánví 24/28 cm
Víme, že když se stěhujete do nového bytu, musíte mít na paměti nákup mnoha potřebných věcí - proto Gerlach vytvořil pánev Initial za velmi příznivou cenu. Spojuje komfort používání, praktický design a funkční řešení, která pomáhají při každodenním vaření. Tato první pánev bude neocenitelným společníkem ve vaší nové, vysněné kuchyni.
Hliníková pánev se vyznačuje dvojitou nepřilnavý keramický povrch , která má vlastnosti zabraňující přichycení jídla během smažení.
Silné dno pánev vynikající a rovnoměrně vede teplo, což usnadňuje a urychluje přípravu pokrmů a energie je využívána ještě efektivněji. Extrémně těsné a hladký keramický povrch je snadná na údržbu.
Pánev Initial má protiskluzovou, nezahřívající se rukojeť typu Soft Touch . Nádobí je přizpůsobeno pro používání na všech typech sporáků: elektrickém, plynovém, keramickém a indukčním.
Složení sady:- Pánvička INITIAL Ø 24 cm
- Pánev INITIAL Ø 28 cm

| Produktová řada | Initial |
|---|---|
| Průměr | Ø24cm / Ø28cm |
| Materiál | Lisované hliníkové |
| Záruka | 2 roky |
| Nátěr | Keramická |
| Počet prvků | 2 |
| Barva | Ocelový / Černá |
| Typ kuchyně | Indukční / Elektrický / Plynový |
| Možnost použití v troubě | Ne |
| Možnost mytí v myčce | Ne |
| Rukojeť | Soft Touch |
| Hmotnost | 0,6 kg / 0,7 kg |
| Výška mísy | 4,5 cm / 5,5 cm |
| Celková délka | 43,5 cm / 47 cm |
| Průměr feromagnetického disku | 14,5 cm / 17,8 cm |
| Počet vrstev dna | 4 |
| Výška rukojeti | 60 mm / 85 mm |
| Balení | Cardboard sleeve |
Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, si také zakoupili:





















