Hluboká pánev MONOLIT 28 cm s keramickým povrchem
Nůžky na živý plot
Wyślemy w sobotę
Nůžky na živý plot - přesnost a pohodlí
Nůžky na živé ploty Gerlach zajistí pohodlné a přesné stříhání díky lehké konstrukci nářadí a výjimečně ostré čepeli. Nástroj je určen nejen pro začínající zahradníky, ale také pro ty s pokročilými znalostmi z oblasti zahradnictví.


Podrobný popis:
Nůžky Gerlach byly vyrobeny z uhlíkové oceli , která je trvalým a snadno udržovatelným materiálem. Kromě toho zajišťuje ostré hrany po mnoho let používání.
Čepel má další vrstvu z povrchem PTFE , minimalizující tření při krájení.
Možnost Full Cut použitá na ostří nůžek zajišťuje silný a precizní střih po celé délce ostří.
Nůžky na živý plot byly vybaveny ocelový převodový mechanismus , který zvyšuje řeznou sílu.
Nástroj má systém Anti Shock - konstrukci, která tlumí nárazy během práce.
Typ úchytu Soft Touch zaručuje bezpečnost, komfort při práci a lepší úchop rukojeti.
Snížení úsilí také pomáhá rukojeť nůžek vyrobená z hliníku, díky čemuž je nástroj lehký.
Zahradní nářadí Gerlach má 2 roky záruku.
Rozměry:
-
- Délka: 557 mm
- Šířka: 250 mm
- Hmotnost: 945 g

| Produktová řada | Assist |
|---|---|
| Materiál | Uhlíková ocel / Hliník / Syntetický materiál |
| Záruka | 2 roky |
| Nátěr | PTFE povlak |
| Barva | Ocelový / Černý / Bordó |
| Rukojeť | Protiskluzový |
| Hmotnost | 1,1 kg |
| Celková délka | 57 cm |
| Šířka (nejvyšší hodnota) | 21 cm |
| Délka hlavy | 19,5 cm |
Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, si také zakoupili:



























