- Novinka
Půlkolové nůžky 225 mm ASSIST
Wyślemy w sobotę
Stříhací nůžky ASSIST
Krajícní nůžky ASSIST byly navrženy, aby Vás podpořit v každodenních úkolech. Byly navrženy s ohledem na každý detail. Jejich rukojeť má ergonomický tvar, který zajišťuje vynikající kontrolu při stříhání. Vnější okraje byly zjemněny, což snižuje riziko poranění.


Nůžky z nejkvalitnější oceli
Čepel nůžek byla vyrobena z kalené nerezové oceli X50CrMoV15 s přídavkem chrómu, molybdenu a vanadu, což snižuje křehkost a zvyšuje odolnost proti opotřebení. Tvrdost čepele činí 56 HRC na Rockwellově stupnici, což zaručuje, že krejčovské nůžky si udrží ostrost a budou dokonale stříhat po dlouhou dobu.
Díky tomu, že nůžky mají vnitřní nýt, je spojení čepelí estetické, hygienické a trvanlivé. Jsou vyrobeny z materiálů snadno čistitelných. Rukojeť je pokryta protiskluzovým povlakem, který zajišťuje pohodlný a bezpečný úchop. Dále byla tvarována tak, aby nezatěžovala ruku a umožnila dlouhodobou práci.
Pohodlné nůžky na každodenní použití
Půlkrajčirske nůžky ASSIST se skvěle hodí jako nástroj pro domácí speciální úkoly. Lze je využít v dílně, nebo při drobných krejčovských úpravách. Profilovaný nůž umožňuje provádět dlouhé, rovné řezy. Kromě toho jsou také skvělé do kuchyně nebo do kanceláře.
Nůžky mají délku 225 mm. Jsou zabalené v elegantní, barevné kartonové krabičce. Pokrývá je 2-letá záruka. Není doporučeno je mýt v myčce na nádobí, doporučuje se ruční mytí. Nenechávejte na nich nečistoty, jako je lepidlo nebo zbytky materiálů. Měly by být uchovávány na suchém místě a používány podle svého určení. Design nůžek byl patentován.

| Produktová řada | Assist |
|---|---|
| Materiál | Ocel X50CrMoV15 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | Ocelový / Černý / Bordó |
| Možnost mytí v myčce | Ne |
| Tvrdost čepele | 55-56 HRC |
| Hmotnost | 0,06 kg |
| Celková délka | 22,5 cm |
| Materiál rukojeti | Protiskluzový povlak |
| Šířka (nejvyšší hodnota) | 7,3 cm |
Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, si také zakoupili:


























