- Novinka
Rondel emaliowany NATUR ENAMEL biały 18 cm 1,5 l
| Produktová řada | Natur |
|---|---|
| Průměr | Ø18cm |
| Kapacita | 2,0 L |
| Materiál | Stal węglowa pokryta emalią |
| Nátěr | Emaliowana |
| Počet prvků | 2 |
| Barva | bílý / dřevěný |
| Typ kuchyně | Indukční / Elektrický / Plynový |
| Možnost použití v troubě | Ne |
| Nehřející úchyty | Ano |
| Možnost mytí v myčce | Ne |
| Hmotnost | 0,9 kg |
| Výška mísy | 9,5 cm |
| Celková délka | 34 cm |
| Materiál rukojeti | Dubové dřevo |
| Materiál víčka | Tvrzené sklo / Silikon / Dubové dřevo |
| Balení | Craft box |
| Výška s poklicí | 12 cm |
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.
Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, si také zakoupili:































