Sada příborů 24 ks lesklá MODERN
Silikonová forma na pečení muffinů 6ks SMART
Wyślemy w sobotę
Gerlach NK994 Forma na pečení na muffiny 6 ks
Spojte příjemné a zdravé pečení s příslušenstvím Gerlach. Vytvořte si dort svých snů a užijte si snadnost přípravy pečiva díky silikonovým formám na pečení. Bleskově vyčarujte čokoládové muffiny, špenátový koláč, křehké cukroví, nebo korpus na narozeninový dort, bez lepení surovin na stěny nádoby. A po dokončení pečení rychle a pohodlně umyjte formu a vychutnejte si dobroty, které jste právě upekli.


Pečení ve formách SMART
Speciální kovový kroužek byl zapuštěn do silikonového okraje, aby se zabránilo deformacím formy.
Silikonové formy to především bezpečnost - byly vyrobeny z prémiového silikonu a mají certifikaci pro styk s potravinami.
Příslušenství na pečení Gerlach lze použít v myčce, troubě, mrazničce a mikrovlnné troubě.
Výhody silikonových forem
- Odolné vůči extrémním teplotám
- Nepalné
- Voděodolné
- Snadné na údržbu čistoty
- Trvalé
- Pohodlné na skladování
- Nemění chuť pokrmů
- Nepohlcují pachy
- Pečení se nepřichytává ke stěnám forem
Rozměry formičky:
- Délka s držadly: 30 cmcm
- Výška: 3 cmcm
- Šířka: 17 cmcm

| Produktová řada | Smart |
|---|---|
| Materiál | Ocel / Silikon |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | Šedá |
| Možnost použití v troubě | Ano |
| Možnost mytí v myčce | Ano |
| Skladování v lednici | Ano |
| Celková délka | 30 cm |
| Maximální provozní teplota v troubě | 230°C |
| Šířka (nejvyšší hodnota) | 17 cm |
| Vhodné do mikrovlnné trouby | Ano |
Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, si také zakoupili:

























