Nůž na steak 4" červený Smart Color
Široká stěrka
Wyślemy w sobotę
Příslušenství Basic pro péči o rostliny — široká lopatka
Je důležité se postarat o správnou péči o rostliny, protože má významný vliv na jejich růst, kondici a vzhled. S pomocí zahradnických doplňků Gerlach, práce na zahradě jako je stříhání, hnojení nebo rytí už nebudou představovat větší problém. V naší nabídce malých zahradnických nástrojů najdete vysoce kvalitní lopatky, vidlici a kultivátory.


Příslušenství Basic značky Gerlach se vyznačuje multifunkčností a vysokou ergonomií.
Byly zesíleny skleněnými vlákny , aby zajistily vysokou odolnost, a zároveň lehkost nástroje. Kromě toho jsou snadné na údržbu.
Úzká lopatka je určena k přesazování květin, zeleniny a menších keřů.
Zahradní nářadí Gerlach má 2 roky záruky.
| Produktová řada | Assist |
|---|---|
| Materiál | Syntetický materiál vyztužený skleněným vláknem |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | Černý / Bordó |
| Hmotnost | 0,1 kg |
| Celková délka | 30,5 cm |
| Šířka (nejvyšší hodnota) | 8 cm |
| Délka hlavy | 14 cm |
| Průměr rukojeti | Ø2,7cm |
Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, si také zakoupili:



















