Kultivátor
Wyślemy w sobotę
Kultivátor
Je důležité dbát o správnou péči o rostliny, protože to výrazně ovlivňuje jejich růst, kondici a vzhled. S pomocí zahradnických doplňků Gerlach se práce na zahradě, jako je stříhání, hnojení nebo ryti, již nestanou větším problémem. V naší nabídce malých zahradnických nástrojů najdete vysoce kvalitní lopatky, vidlici a nůžky.


Příslušenství Basic značky Gerlach se vyznačuje multifunkčností a vysokou ergonomií.
Byly zesíleny skleněným vláknem , aby zajistily vysokou odolnost, a zároveň lehkost náčiní. Navíc se snadno udržují v čistotě.
Kultivátor se osvědčí skvěle při sadby a přesazování malých rostlin , květinových, jak rostlinných.
Nástroj usnadní prokyslení a uvolnění půdy a také odstranění plevele z záhonů .
Zahradní nářadí Gerlach má 2 roky záruky.
| Produktová řada | Assist |
|---|---|
| Materiál | Syntetický materiál vyztužený skleněným vláknem |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | Černý / Bordó |
| Hmotnost | 0,1 kg |
| Celková délka | 29 cm |
| Šířka (nejvyšší hodnota) | 7,7 cm |
| Délka hlavy | 12,5 cm |
| Průměr rukojeti | Ø2,7cm |
Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, si také zakoupili:


















