- Vyprodáno
VIRGA Sada příborů na předkrmy a dezerty 36 ks.
Virga Sada příborů na předkrmy a dezerty 36 ks v kasírované krabici
Příbory VIRGA byly vytvořeny ve stylu moderního designu, je to zvláštní řada v nabídce Gerlach, určená pro speciální příležitosti. Přitahují pozornost svou elegancí a neobyčejným tvarem . VIRGA je synonymem stylu a kvality. Navzdory robustnosti jsou díky vyvážené rukojeti neuvěřitelně komfortní při používání. Skvěle se prezentují jako vynikající doplněk na stole. Vynikají také jako elegantní dar v dobrém vkusu.
Příbory dezertní jsou cca o 10 % menší od standardních jídelních příborů VIRGA. Sada pro 12 osob se ideálně hodí na všechna společná setkání s rodinou, během kterých se podávají dezerty nebo předkrmy. V sadě se nachází nůž, vidlice a lžíce. Může to být také dobrá alternativa příborů pro starší děti, seniory nebo pro osoby, které jednoduše preferují menší příbory.
Složení sady:lžíce na předkrm x 12ks. nůž na předkrm x 12ks. vidlici na předkrm x 12ks..jpg)
| Produktová řada | Virga |
|---|---|
| Materiál | Nerezová ocel 18/10 |
| Záruka | Doživotní záruka |
| Povrchová úprava | Lesk |
| Počet prvků | 36 |
| Počet osob | 12 |
| Barva | Ocelový |
| Možnost mytí v myčce | Ano |
| Celková délka | 213 mm (dezertní vidlička) / 180 mm (dezertní nůž) / 180 mm (dezertní lžíce) |
| Šířka (nejvyšší hodnota) | 2,5 cm (dezertní vidlička) / 18 mm (dezertní nůž) / 38 mm (dezertní lžíce) |
| Šířka rukojeti | 11,5 cm (dezertní vidlička) / 11,5 mm (dezertní nůž) / 11,5 mm (dezertní lžíce) |
Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, si také zakoupili:

























