Zestaw sztućców 30 szt. połysk MANGO
- Novinka
Ambiente lžíce na těstoviny
Wyślemy w sobotę
Ambiente Lžíce na těstoviny
Řada příslušenství z kartáčované oceli AMBIENTE jsou stylové kuchyňské nástroje, které se vyznačují nejvyšší trvanlivostí a elegantním vzhledem . Byly vyrobeny z odolného proti deformacím nerezové oceli . Jsou lisované příčně, což přispívá k jejich zpevnění a zabraňuje ohýbání.
Design lžíce na těstoviny z kartáčované oceli AMBIENTE ji činí skvělým doplňkem do mnoha moderních interiérů, například ve skandinávském nebo loftovém stylu. Její trvanlivost a univerzálnost způsobuje, že je produktem, který bude sloužit mnoho let.
.jpg)

Tvar lžíce na těstoviny AMBIENTE je štíhlý a minimalistický Rukojeť je pokryta matným černým lakem a funkční část byla vyrobena z kartáčované nerezové oceli, což činí nástroj hodící se k ostatním produktům z řady AMBIENTE. Lopatka má otvor v horní části držadla, které umožňuje pohodlné zavěšení například na kuchyňské liště.
Ocelová lžíce nevsakuje pachy pokrmů a je snadné na čištění . Nedoporučuje se ji mýt v myčce. Nerezová ocel je odolná vůči vlivu vysokých teplot.
Lžíce na těstoviny AMBIENTE byla vytvořena s ohledem na pravé milovníky italské kuchyně. Díky ní scedíte těstoviny (např. špagety) a podáte je přímo na talíř.
Všechny kuchyňské doplňky AMBIENTE jsou plně bezpečné pro zdraví. Jsou pokryty 2letou zárukou.
POZOR: nedoporučuje se používat ocelové příslušenství na nádobí s nepřilnavými povrchy z důvodu rizika poškození povrchu. Vyplatí se vsadit na celonerezové nádobí, např. hrnce SUPERIOR nebo pánve PRESTIGE.
- Délka produktu: 341 mm
- Tloušťka ocele: 4 mm

| Produktová řada | Ambiente |
|---|---|
| Materiál | Nerezová ocel |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | Ocelový / Černá |
| Možnost mytí v myčce | Ano, ale nemusí to být doporučeno (zkontrolujte popis produktu) |
| Hmotnost | 0,1 kg |
| Celková délka | 34 cm |
| Šířka (nejvyšší hodnota) | 7,5 cm |
Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, si také zakoupili:



























