Lopatka rovná
Wyślemy w sobotę
Rovný rýč
Práce na zahradě často vyžaduje velké úsilí, proto tím více potřebujete nástroje, které vám tuto činnost usnadní. Díky své konstrukci vám lopata umožní naložit více materiálu a zajistí snazší překopávání zeminy u živého plotu nebo oplocení.


Podrobný popis:
Nástroj z vysoké kvality borové oceli odolné vůči opotřebení a deformacím.
Tvrdá hlava spád zvýšená tvrdost povrchu, odolnost proti opotřebení a pevnost při zachování jeho plasticity.
Vzorování na povrchu hlavy dále ji posilují.
Ergonomický rukojeť a držadlo garantují správné, stabilní postavení během práce, minimalizují napětí svalů.
Oválný tvar rukojeti zvyšuje odolnost celého nástroje.
Přepálení rukojeti v dolní části posiluje jeho odolnost.
- Délka: 1250 mm
- Šířka: 195 mm
- Hmotnost: 2,10 kg
| Produktová řada | Assist |
|---|---|
| Materiál | Ocel / Syntetický materiál |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | Černý / Bordó |
| Hmotnost | 2,1 kg |
| Celková délka | 125 cm |
| Země výroby | Polsko |
| Šířka (nejvyšší hodnota) | 19,5 cm |
| Délka hlavy | 29 cm |
| Průměr rukojeti | Ø3,2cm |
| Materiál čepele | Borová ocel B27 |
| Twardość głowicy | 40 HRC |
Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, si také zakoupili:























