Pánvička GRANITEX GREY 28 cm s keramickým povrchem
Vidlice
Wyślemy w sobotę
779,00 Kč
Vidlice
Toto nářadí s krátkými, tenkými a ostrými zuby se hodí při provzdušňování trávníků a při přehazování a rozprostírání kompostu či zahradnických hnojiv.


Podrobný popis:
Nástroj z vysoce kvalitního borové oceli odolné vůči oděru a deformacím.
Kalená hlava zdvihá tvrdost povrchu, odolnost proti opotřebení a pevnost při zachování jeho plasticity.
Ergonomický rukojeť a držák zaručují správnou, stabilní polohu při práci, minimalizují napětí svalů.
Oválný tvar rukojeti zvyšuje odolnost celého nástroje.
- Délka: 1250 mm
- Šířka: 220 mm
- Hmotnost: 2,30 kg
| Produktová řada | Assist |
|---|---|
| Materiál | Ocel / Syntetický materiál |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | Černý / Bordó |
| Hmotnost | 2,15 kg |
| Celková délka | 124 cm |
| Země výroby | Polsko |
| Šířka (nejvyšší hodnota) | 17,5 cm |
| Délka hlavy | 27 cm |
| Průměr rukojeti | Ø3,2cm |
| Materiál čepele | Borová ocel B27 |
| Twardość głowicy | 40 HRC |
Komentáře (0)
Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.
Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, si také zakoupili:























