Ostrá lopata
Wyślemy jeszcze dzisiaj
Hrábě ostré
Ostrý rýč je jedním z nejuznávanějších nástrojů v zahradě. Díky ostrému konci dokáže snadno pronikat i do zhutnělých vrstev půdy při překopávání zahrady a domácích záhonů.


Podrobný popis:
Nástroj z vysoké kvality nerezové oceli odolné vůči oděru a deformacím.
Temperovaná hlava zpevnění zvyšuje tvrdost povrchu, odolnost vůči opotřebení a pevnost při zachování jeho plasticity.
Protlaky na povrchu hlavy dodatečně ji posilují.
Ergonomický rukojeť a držadlo zaručují správnou, stabilní pozici během práce, čímž minimalizují napětí svalů.
Oválný tvar trnu zvyšuje odolnost celého nástroje.
Přepážka držadla v dolní části posiluje jeho odolnost.
- Délka: 1250mm
- Šířka: 195 mm
- Hmotnost: 2,05 kg
| Produktová řada | Assist |
|---|---|
| Materiál | Ocel / Syntetický materiál |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | Černý / Bordó |
| Hmotnost | 2,15 kg |
| Celková délka | 124 cm |
| Země výroby | Polsko |
| Šířka (nejvyšší hodnota) | 19 cm |
| Délka hlavy | 29 cm |
| Průměr rukojeti | Ø3,2cm |
| Materiál čepele | Borová ocel B27 |
| Twardość głowicy | 40 HRC |
Zákazníci, kteří si zakoupili tento produkt, si také zakoupili:



























